

999 ₴
| АПАРАТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
|---|---|
| інтерфейс | 4 порту LAN 10/100 Мбіт / с 1 порт WAN 10/100 Мбіт / с |
| Кнопки | Кнопка Reset Кнопка вкл. / Викл. Wi-Fi Кнопка вкл. / Викл. живлення |
| антена | 3 х 5 дБі фіксовані всеспрямовані антени |
| Зовнішній блок живлення | 9 В/0,6 A |
| Стандарти бездротової передачі | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Розміри (ШхДхВ) | 230 x 144 x 35 мм |
| ПАРАМЕТРИ БЕЗДРОТОВОГО МОДУЛЯ | |
|---|---|
| Діапазон частот (прийом і передача) | 2,4-2,4835 ГГц |
| Скороcть передачі | 11n: До 300 Мбіт / с (динамічно) 11g: До 54 Мбіт / с (динамічно) 11b: До 11 Мбіт / с (динамічно) |
| Чутливість (прийом) | 270 Мбіт / с: -70 дБм при 10% PER 130 Мбіт / с: -74 дБм при 10% PER 108 Мбіт / с: -74 дБм при 10% PER 54 Мбіт / с: -77 дБм при 10% PER 11 Мбіт / с: -87 дБм при 8% PER 6 Мбіт / с: -90 дБм при 10% PER 1 Мбіт / с: -98 дБм при 8% PER |
| EIRP (Потужність бездротового сигналу) | < 20 дБм или < 100 мВт |
| Функції бездротового режиму | Включення / вимикання бездротового мовлення, міст WDS, WMM, статистика бездротового підключення |
| Захист бездротової мережі | Режими шифрування: 64/128-бітний WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ | |
|---|---|
| QoS (приоритезация даних) | WMM, контроль пропускної здатності |
| Тип подключения WAN | Динамічний IP / Статичний IP / PPPoE / PPTP (Dual Access) / L2TP (Dual Access) / BigPond |
| управління | Контроль доступа Локальное управление Удаленное управление |
| DHCP | Сервер, клієнт, список клієнтів DHCP, резервування адрес |
| перенаправлення портів | Віртуальний сервер, порт тригер, UPnP, DMZ |
| динамічний DNS | DYNDNS, ComExe, No-IP |
| Пропуск трафика VPN | PPTP, L2TP, IPSec (ESP Head) |
| Контроль доступа | Батьківський контроль, контроль локального управління, список вузлів, доступ за розкладом, управління правилами |
| Мережева безпека (firewall) | Захист від DoS-атак, міжмережевий екран SPI, фільтрація по IP-адресою / MAC-адресу, доменному імені, прив'язка по IP- і MAC-адресу |
| протоколи | Підтримка IPv4 і IPv6 |
| Гостьова мережу | Одна 2,4 ГГц гостьова мережа |
| ІНШЕ | |
|---|---|
| сертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Комплект поставки | TL-WR845N Адаптер Кабель Ethernet Керівництво по швидкому настроюванню |
| Системні вимоги | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ або Windows 7, Windows8 / 8,1 / 10 MAC® OS, NetWare®, UNIX® або Linux |
| Параметри навколишнього середовища | Робоча температура: 0 ℃ - 40 ℃ Температура зберігання: -40 ℃ - 70 ℃ Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50000000 кг. |