| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240В |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ±5% |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Сила тока | 2.05a |
| Вихідна потужність | 39W |
| роз'єм | 4.0x1.7 куля |
| Розміри Розміри (з упаковкою) | 94x48x24mm 175x80x36mm |
| Умови експлуатації | Температура от 0 °C до 35 °C; Вологість від 20% до 80% |
| Умови зберігання | Температура от -20 °C до 70 °C; Вологість від 10% до 90% |
| Комплектація | - Інструкція з експлуатації. - гарантійний талон (гарантія 12 місяців) . |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.00000000 кг. |