
324 ₴
224 ₴
| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240В |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ±5% |
| Вихідна напруга | 20V |
| Сила тока | 3.25A |
| Вихідна потужність | 65W |
| роз'єм | 5.5x2.5 |
Розміри Розміри (з упаковкою) | 94x48x24mm 175x80x36mm |
| Умови експлуатації | Температура от 0 °C до 35 °C; Вологість від 20% до 80% |
| Умови зберігання | Температура от -20 °C до 70 °C; Вологість від 10% до 90% |
| Комплектація | - Інструкція з експлуатації. - гарантійний талон (гарантія 12 місяців) . |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 60-65 Вт |
| Разъем | 5.5x2.5 |
| Состояние | Новый |