449 ₴
| Основні | |
| призначення | для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 2 - 2.9 А |
| Вихідна потужність | 45.0 (Вт) |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| сумісність | HP (Hewlett Packard) |
| індикатор роботи | Так |
| Гарантія | 14 Днів |
СУМІСНІ ПАРТ НОМЕРА:
744893-001,696694-001,744481-003,744481-002,744481-001 HSTNN-LA35, PA-1450-32HJ, HSTNN-DA35, 696607-002, 696607-003, HSTNN-CA35
СУМІСНІ МОДЕЛІ НОУТБУКІВ (СПИСОК МОЖЕ БУТИ НЕ ПОВНИМ):
EliteBook 9470m
EliteBook 745 G2
ProBook 430 G2
Probook 430 G1
EliteBook Revolve 810 G3
EliteBook 720 G1
EliteBook 745 G2
EliteBook 725 G2
Probook 430 G1
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Назначение | Для ноутбука |
| Тип разъема | 7.4x5.0 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.50000000 кг. |