


314 ₴
259 ₴
| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240В |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ±5% |
| Вихідна напруга | 16V |
| Сила тока | 3A |
| Вихідна потужність | 48W |
| роз'єм | 5.5x3.0 |
|
Розміри Розміри (з упаковкою) |
94x48x24mm 175x80x36mm |
| Умови експлуатації |
Температура от 0 °C до 35 °C; Вологість від 20% до 80% |
| Умови зберігання |
Температура от -20 °C до 70 °C; Вологість від 10% до 90% |
| Комплектація |
- Інструкція з експлуатації. - гарантійний талон (гарантія 12 місяців) . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 60-65 Вт |
| Роз'єм | 5.5x3.0 |
| Стан | Новий |