


399 ₴
| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240V |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ± 5% |
| Вихідна напруга | 19V |
| Сила струму | 3.42A |
| Вихідна потужність | 65W |
| роз'єм | 3.5x1.35 |
| Розміри Розміри (з упаковкою) | 94x48x24mm 175x80x36mm |
| Умови експлуатації | Температура від 0 ° C до 35 ° C; Вологість від 20% до 80% |
| Умови зберігання | Температура від -20 ° C до 70 ° C; Вологість від 10% до 90% |
| Комплектація | - Інструкція з експлуатації. - гарантійний талон (гарантія 12 місяців) . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000000 кг. |