

419 ₴
| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240В |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ±5% |
| Вихідна напруга | 19.5V |
| Сила тока | 4.62A |
| Вихідна потужність | 90W |
| роз'єм | 7.4x5.0 |
| Розміри Розміри (з упаковкою) | 127x50x30mm 175x80x36mm |
| Умови експлуатації | Температура от 0 °C до 35 °C; Вологість від 20% до 80% |
| Умови зберігання | Температура от -20 °C до 70 °C; Вологість від 10% до 90% |
| Комплектація | - Інструкція з експлуатації. - гарантійний талон (гарантія 12 місяців) . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000000 кг. |