324 ₴
289 ₴
| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240В |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ±5% |
| Вихідна напруга | 19,5V |
| Сила тока | 4.62A |
| Вихідна потужність | 90W |
| роз'єм | 4.0mm*1.7 mm bullet |
| Умови експлуатації |
Температура от 0 °C до 35 °C; Вологість від 20% до 80% |
| Умови зберігання |
Температура от -20 °C до 70 °C; Вологість від 10% до 90% |
| Комплектація |
- Інструкція з експлуатації. - гарантійний талон (гарантія 12 місяців) . |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип роз'єму | (4.75+4.2)*1.6 bullet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 80-90 Вт |
| Роз'єм | 4.8x1.7 |
| Стан | Новий |