
1 079 ₴
974 ₴
| Номінальна вхідна напруга | AC 100-240V |
| Номінальна вхідна сила струму | 1 - 1.1A |
| Ефективність (ККД) | до 87% |
| Регулювання вихідного навантаження | ± 5% |
| Вихідна напруга | 19V |
| Сила струму | 9.47A |
| Вихідна потужність | 180W |
| роз'єм | 7.4x5.0 |
| Умови експлуатації |
Температура від 0 ° C до 35 ° C; Вологість від 20% до 80% |
|
Умови зберігання |
Температура від -20 ° C до 70 ° C; Вологість від 10% до 90% |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 180-210 Вт |
| Роз'єм | 7.4x5.0 |