399 ₴
369 ₴
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип пристрою | Зарядний пристрій |
| Індикатор роботи | Немає |
| Вбудований запобіжник | Так |
| Стан | Нове |
| Ширина | 53 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Колір | Темно-сірий |
| Напруга живлення | 12 - 24 В |
| Підключення пристрою | USB роз'єм + Type-C роз'єм |
| Для пристроїв | Google, Huawei, LG, Xiaomi, Apple, Asus, Fly, Garmin, GoClever, HP, HTC, Motorola, Nokia, Prestigio, Samsung, Sony, Sony Ericsson, Vertu, ViewSonic, Zopo |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 18-29 Вт |
| Стан | Новий |