354 ₴
324 ₴
| товар | Блок живлення для ноутбука |
| бренд | ASUS |
| Діагональ | 19V |
| Тип Корпуси | 2.1A |
| Дозвіл | 40W |
| Тип Роз'єму | (5.5 * 2.5) |
Сумісні моделі ноутбуків:
Asus x451ma, x551ma, x451ma-vx027d, x451ma-vx048d, Asus x451ma-n2815, x551ma-rcln03, x551ma-ds21q, Asus x551ma- ds91-ca, x551ma-sx018h, x551ma-sx019d, Asus x551ma-sx020h, x551ma-sx020d, x551ma-sx030h, Asus x551ma-sx035d, x551ma-sx036d, x551ma-sx043d, Asus X451 X451MA X551 X551MA X551MAV X551CA X751 X751MA series
Сумісні партномера:
PA-1330-39 1507
Гарантія: 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 40-56 Вт |
| Роз'єм | 5.5x2.5 |